yükleniyor

İTHAL ÖRTÜ AĞIRLIĞI

MSMİTHAL ÖRTÜ AĞIRLIĞI
  • Satış Fiyatı :
  • 3,00TL
Ürün notu
facebook share
32086865
Marka :İthal
MSM

Ürün Açıklaması

 İthal Örtü Ağırlığı  şıklığı ile göz dolduran bir üründür. Masa örtülerinin uçlarına iliştirilecek bu ürün sayesinde örtüler sabitlenmiş olur. Rüzgarlı havalarda açık alanda yemek keyfinizin bozulmaması için elverişli bir üründür. Şık görüntüsü sayesinde bir süs havası yaratır. Özellikle piknik masalarında, balkonlarda, bahçelerde ve teraslarda bulunan masalarda oldukça kullanışlıdır. Ev içindeki yemek masalarında ise masa örtüsünün daha düzgün ve pürüzsüz durmasını sağladığı için idealdir. 

Özel misafirleriniz için sofra hazırlarken en çok dikkat edilmesi gereken şey sofradaki renk uyumudur. Masa örtüsünün düz ve açık renkli olması yemeklerinizin daha şık görünmesini sağlayacaktır. Masanın üzerinde kullanacağınız aksesuarlar yoğunlaştıkça, sofranın şıklığı da bozulacaktır. Sade tercihler her zaman en uygun olanıdır. Yine de kişiliğinizi yansıtan küçük detaylar ekleyerek sofranızı daha samimi bir havaya büründürebilirsiniz. 

Migros Sanal Market'in  Plastik Ev Aletleri  reyonundan edinebileceğiniz İthal Örtü Ağırlığını   tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM