yükleniyor

HACI ŞAKİR SIVI SABUN HİNDİSTAN CEVİZİ 700 ML

MSMHACI ŞAKİR SIVI SABUN HİNDİSTAN CEVİZİ 700 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 8,45TL
Ürün notu
facebook share
29791501
Marka :Hacı Şakir
MSM

Ürün Açıklaması

 Hacı Şakir Sıvı Sabun Hindistan Cevizi Yedek Şişe,  750 ml'dir. Hindistan cevizi sütü içeriğiyle cildinize yumuşaklık kazandırır.

Temizlik sağlarken aynı zamanda ellerin  bakımını da yapar. Cildi nemlendirerek   korur. İnce ucu sayesinde kolayca doldurulabilir. Yedek şişeyi   pompalı şişelerde kullanarak portatif kullanım sağlayabilirsiniz.

Ellerimiz vücutta en çok kirlenen ve mikroorganizmalarla en çok temas eden organımızdır. Hastalık yapan mikroorganizmalar kişiden kişiye en çok eller yolu ile bulaşır. Bu nedenle  ellerin temizliğine ve hijyenine  yüksek derecede özen gösterilmelidir.  Ellerimizi en sağlıklı bir şekilde yıkamak ; bol sabun ve bol su ile olur. Ellerimizi yıkarken bilekleri de içine alacak şekilde, avuç içi, parmak araları, parmak uçları ve özellikle tırnak diplerini temizleyecek biçimde uygulama yapmalıyız.

Hacı Şakir yedek şişe sıvı sabunu; Migros Sanal Market  Duş, Banyo  kategorisinde bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM