yükleniyor

RAKS EPİLASYON CİHAZI RK - 059

MSMRAKS EPİLASYON CİHAZI RK - 059
  • Satış Fiyatı :
  • 59,90TL
Ürün notu
facebook share
39099827
Marka :Raks
MSM

Ürün Açıklaması

 Raks Epilasyon Cihazı RK-059 ürünü, tüyleri kökünden alan cımbız sistemi  ile pürüzsüz  bir cilde kavuşmanızı sağlar. 2 hız kademesi ve 2 adet de değiştirilebilir başlığa sahiptir. Aydınlatma sistemi ile pratik kullanım imkanı sunar. Acı azaltıcı sisteme sahip Raks Epilasyon cihazını güvenle kullanabilirsiniz. Soft lift uçları sayesinde kullanışlıdır.


Şarj gösterge lambası ile epilasyon cihazını ne kadar kullanabileceğinizi görebilirsiniz. Şarjın tamamen dolma süresi 8 saattir. Epilasyon yapacağınız cilt yüzeyinin tamamen kuru ve yağsız olduğundan emin olun. Epilasyondan önce krem kullanmayınız. Unutmayın, epilasyon işlemini duştan sonra yaparsanız daha rahat ve kolay olacaktır. Çünkü duş, cildin yumuşamasını sağlar, böylelikle acı riski azalmış olur. 


Cihazın suyla temas etmemesine özen gösteriniz. Epilasyon cihazını temizlerken, ürün içeriğinde bulunan fırça yardımı ile epilasyon başlığını ve diğer parçaları temizleyebilirsiniz.

 
 

 Raks Epilasyon Cihazını Migros Sanal Market’in,  Kişisel Bakım    reyonundan satın alabilirsiniz. Ayrıca tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM