yükleniyor

TURSİL OXI-ENERJİ ÇAMAŞIR DETERJANI ELDE YIKAMA 600 GR

MSMTURSİL OXI-ENERJİ ÇAMAŞIR DETERJANI ELDE YIKAMA 600 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 2,50TL
Ürün notu
facebook share
30221221
Marka :Tursil
MSM

Ürün Açıklaması

 Tursil Oxi-Enerji Çamaşır Deterjanı 600 Gr. özel geliştirilmiş oksijen içeren formülü ile lekelerin dokularına temas ederek yok eder. Çamaşırlarınız için derinlemesine temizlik yaparken komple hijyen de sağlar.

Tursil inatçı ve zor lekelerden kurtulmanızı sağlar. Çamaşırlarınızı ilk günkü gibi bembeyaz yaparken tekrar lekenlenmesini engeller. İçeriğindeki çamaşır suyu etkisi çamaşırların daha beyaz görünmesini ve parlamasını sağlar. Tursil Oxi Enerji dokuların derinliğine ulaşarak çamaşırlarınızın grileşmesini önler.


Bütün tekstil ürünlerinin etiketlerinde çeşitli semboller vardır. Çamaşırlarımızı bu semboller doğrultusunda yıkamalıyız. Makinenizden daha uzun süre tam performans alabilmeniz için kullanım kılavuzunu dikkatli şekilde okumanız ve yazanları eksiksiz uygulamanız gerekmektedir.


Elde yıkama için özel olarak üretilmiş bu ürüne Migros Sanal Market Toz Deterjanlar kategorisinden ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM