yükleniyor

ACE ÇAMAŞIR SUYU BAHAR 1 LT

MSMACE ÇAMAŞIR SUYU BAHAR 1 LT
  • Satış Fiyatı :
  • 2,90TL
İndirim Fırsatı
ACE ULTRA KÖPÜK FERAHLIK ETKİSİ 700 ML ACE ULTRA KÖPÜK ÇİÇEK KOKULU 700 ML ALANA ACE 1 L ÇAMAŞIR SUYU HEDİYE! ( 16.11.2017 - 29.11.2017 )
Ürün notu
facebook share
30560905
Marka :Ace
MSM

Ürün Açıklaması

 Ace Çamaşır Suyu Bahar Kokulu 1 lt.   çiçek bahçelerinin ve baharın canlılığını taşır. Mükemmel temizlik ve ferahlık sunar. Lekeleri kolayca çıkarır. Çamaşırlarınız dışında banyo temizliği için de kullanılabilir.

Çamaşır suyu kullandıktan sonra kullandığınız yüzeyi ve çamaşırları bol su ile durulamayı unutmayın. Makinenizden daha uzun süre tam performans alabilmeniz için kullanım kılavuzunu dikkatli şekilde okumanız ve yazanları eksiksiz uygulamanız gerekmektedir.

Bu güçlü çamaşır suyunu 1 litrelik şişesinde Migros Sanal Market Çamaşır Suları  kategorisinde bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.MSM

Ürün Detay

20 yıldır güvenle kullandığınız Ace, 20. yılında sizlere Ekstra Hijyen'i sunuyor. Daha çok aktif madde içeren Ace Ekstra Hijyen'de,Güvenli Temizlik,Beyazlık,Ekstra Hijyen bir arada
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM