yükleniyor

PRIMA 2 BEDEN BEBEK BEZİ PREMIUM CARE MINI İKİZ PAKET 50 ADET 3-6 KG

MSMPRIMA 2 BEDEN BEBEK BEZİ PREMIUM CARE MINI İKİZ PAKET 50 ADET 3-6 KG
  • Satış Fiyatı :
  • 11,00TL
Ürün notu
facebook share
31108051
Marka :Prima
MSM

Ürün Açıklaması

 Prima Bebek Bezi Premium Care İkiz Paket Mini,  hijyenik koşullara uygun olarak üretilmiş, bebeğinizin ekstra kuru kalmasına yardımcı olan bebek bezidir.  Dry max özelliği  sayesinde 12 saate kadar kuruluk sağlar ve bebeğinizin uzun gece uykularını rahat olarak geçirmesi amaçlanmıştır. Prima Premium Bebek Bezi %20 daha incedir.  Yan bantların esnekliği  sayesinde bebeğinizin belini tam olarak kavrar ve bezleme esnasında size pratiklik sağlar. 


Bu ürünü Migros Sanal Market'in  Bebek Bezleri  reyonundan satın alabilir, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartıyla  gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

Prima nın en kurusu, en incesi. Prima Premium Care, Prima’nın en kuru, en ince bebek bezidir. İçindeki Prima’ya özel DryMax teknolojisi sayesinde Premium Care Prima’nın hem en üstün kuruluğuna sahip, hem de %20’ye kadar daha ince.Pamuksu yumuşaklık sağlayan dış yüzey sayesinde Prima Premium Care en yumuşak yenidoğan bezimiz* Nefes Alan Dış Yüzey ile bebeğinizin cildine sürekli taze havanın temas etmesi sağlanır. Prima’ya özel bal peteği tabakası* sayesinde sıvıyı emer ve bebeğinizin cildinden uzak tutar. Prima’ya özgü Aloe içeren koruyucu krem tabakası ile bebeğinizin cildini korur. Prima Premium Care’in esnek yan bantları bebeğinizin belini tam olarak kavrar. Prima Premium Care bebeğinizin altının gece boyu, hatta 12 saate kadar kuru kalmasını sağlar.
MSM
PRIMA 2 BEDEN BEBEK BEZİ PREMIUM CARE MINI İKİZ PAKET 50 ADET 3-6 KG
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM