yükleniyor

CANPED EMİCİ KÜLOT BÜYÜK BOY 8 ADET

MSMCANPED EMİCİ KÜLOT BÜYÜK BOY 8 ADET
  • Satış Fiyatı :
  • 28,45TL
Ürün notu
facebook share
31108056
Marka :Canped
MSM

Ürün Açıklaması

 Canped Büyük Boy Emici Külot , 100-135 cm. arasındaki bel ölçüleri için uygundur. Paket içinde 8 adet sunulmaktadır. Külot şeklindeki yapısıyla ekstra çamaşır giyme ihtiyacını ortadan kaldırır. Pratik kullanımı ile yalnızca yatan hastalar tarafından değil, hareket halindeki hastaların da kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. Tamamen nefes alan dış yüzeye sahiptir.  Koku kontrolü  özelliği ile kokuyu içine hapseder. Özel dokusu ile sessizdir.

Latex içermez. Hipoalerjenikti r. Özel atma bandı ile kolayca sarılarak atılabilir. Bez değişim zamanını gösteren ıslaklık göstergesine sahiptir. Kullanım sonrasında, yanlarda bulunan dikişli kısımlardan yırtılıp çıkarılarak atılmalıdır. Dermatolojik  olarak test edilmiştir.

 Bulaşıcı hastalıkların  yüzde 80’i ufak bir temas ile diğer kişilere geçer. Bu nedenle hastalık dönemlerinde  hijyen  kurallarına çok önem verilmeli, koruyucu ürünler mutlaka kullanılmalıdır.

Migros Sanal Market Hasta Bakım Ürünleri kategorisinden ulaşabileceğiniz ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM