yükleniyor

ORKID MAXI HİJYENİK PED KANATLI NORMAL TEKLİ PAKET 11 PED

MSMORKID MAXI HİJYENİK PED KANATLI NORMAL TEKLİ PAKET 11 PED
  • Satış Fiyatı :
  • 3,60TL
Ürün notu
facebook share
31110104
Marka :Orkid
MSM

Ürün Açıklaması

Pamuksu üst yüzey ve kokuyu hapseden teknolojisi ile üstün koruma sağlayan Orkid Maxi Hijyenik Ped ile özel günlerinizde kendinizi güvende hissedersiniz. Orkid Maxi Hijyenik Ped, sızıntılara karşı üstün korumasıyla sevdiklerinizle dilediğinizce yakınlaşmanıza, doyasıya vakit geçirmenize olanak sağlar.

 Enfeksiyonlar, jinekolojik problemler , yanlış bilgiler ve hatta sızıntılar  hijyen sorunları yaşamanıza sebep olabilir. Eğer ihtiyacınıza göre pedinizi sık sık değiştirir ve kendinizi rahatsız hissettiğiniz zaman   banyo yaparsanız  hijyenik açıdan bir sıkıntı yaşamazsınız.

Rahatlığı ve korumayı bir arada sunan Orkid Maxi'ye Migros Sanal Market Hijyenik Pedler kategorisinden ulaşabilirsiniz. Ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

Kalın ürünleri tercih ediyorsanız,aradığınız korumayı Orkid Maxi'de bulacaksınız.Islaklığı anında orta tabakaya geçiren ve tekrar üste çıkmasını engelleyen üst petek dokusu,sızıntılara karşı sizi ve çamaşırınızı koruyan geniş kanatları ile kendinizi güvende hissedeceksiniz.Orkid Maxi Normal,normal günler için 12'li paketlerde.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM