yükleniyor

ORKID ULTRA EXTRA HİJYENİK PED UZUN TEKLİ PAKET 8 PED

MSMORKID ULTRA EXTRA HİJYENİK PED UZUN TEKLİ PAKET 8 PED
  • Satış Fiyatı :
  • 3,75TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
31110202
Marka :Orkid
MSM

Ürün Açıklaması

 Orkid Ultra Hijyenik Ped,  adet günlerinin en yoğun günlerinde bile sağlıklı ve mutlu bir yaşam sunar. 5 yıldızlı üstün koruması ile çamaşırınızı korur, mükemmel hareket özgürlüğü verir.

 Enfeksiyonlar, jinekolojik problemler, yanlış bilgiler ve hatta sızıntılar hijyen sorunları yaşamanıza sebep olabilir. Eğer ihtiyacınıza göre pedinizi sık sık değiştirir ve kendinizi rahatsız hissettiğiniz zaman banyo yaparsanız hijyenik açıdan bir sıkıntı yaşamazsınız.

Rahatlığı ve korumayı bir arada sunan Orkid Ultra Hijyenik Ped'e Migros Sanal Market Hijyenik Pedler kategorisinden ulaşabilirsiniz. Ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

"6 esnek bölgeli kanatları sayesinde sızıntılara karşı Orkid Ultra'dan daha iyi koruyanı yok.Orkid Ultra,hareketlerinizle uyumludur,pedin kaymasını engeller ve çamaşırınızı mükemmel sarar.Orkid Ultra sıvıyı 3 kata kadar hızlı emer ve mavi koruma bölgeleri sayesinde sıvıyı kenarlardan uzak tutar.Böylece kenarlara ulaşamayan sıvı bir tehlikeye yol açmaz. Sadece 3 mm kalınlığında olan Orkid Ultra`nın üst petek dokusu,ıslaklığı anında orta tabakaya geçirir ve tekrar üste çıkmasını engeller.Normal ve yoğun günler için 8'li paketlerde."
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM