yükleniyor

ORKID ULTRA EXTRA HİJYENİK PED GECE TEKLİ PAKET 7 PED

MSMORKID ULTRA EXTRA HİJYENİK PED GECE TEKLİ PAKET 7 PED
  • Satış Fiyatı :
  • 3,75TL
Ürün notu
facebook share
31110203
Marka :Orkid
MSM

Ürün Açıklaması

 Orkid Ultra Hijyenik Gece Pedi  ile,  özel günlerinizin geceleri  de çok daha rahat. Üstün koruma ile birlikte güvenli ve mutlu bir yaşam sunan Orkid Ultra, kokuyu hapseden teknolojisi ve üçlü koruma sistemi ile en yoğun günlerinizde bile rahat ettirir.

Rahatlığı ve korumayı bir arada sunan Orkid Ultra Hijyenik Ped'e Migros Sanal Market Hijyenik Pedler kategorisinden ulaşabilirsiniz. Ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

"6 esnek bölgeli kanatları sayesinde sızıntılara karşı Orkid Ultra'dan daha iyi koruyanı yok.Orkid Ultra, hareketlerinizle uyumludur,pedin kaymasını engeller ve çamaşırınızı mükemmel sarar.Orkid Ultra sıvıyı 3 kata kadar hızlı emer ve mavi koruma bölgeleri sayesinde sıvıyı kenarlardan uzak tutar.Böylece kenarlara ulaşamayan sıvı bir tehlikeye yol açmaz. Sadece 3 mm kalınlığında olan Orkid Ultra`nın üst petek dokusu,ıslaklığı anında orta tabakaya geçirir ve tekrar üste çıkmasını engeller.Normal yoğunluktaki günler için 10'lu paketlerde. "
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM