yükleniyor

MOLPED ULTRA KANATLI NORMAL 10 PED

MSMMOLPED ULTRA KANATLI NORMAL 10 PED
  • Satış Fiyatı :
  • 3,45TL
Ürün notu
facebook share
31110271
Marka :Molped
MSM

Ürün Açıklaması

 Molped Ultra Kanatlı Normal Ped , üstün koruma ile birlikte güvenli ve mutlu bir yaşam sunar. Özel tasarlanmış emici bölgesi ile gün boyu kuruluk ve güven sunarken; 2 mm'den ince dokusu vücuda uyum sağlar, varlığını hissettirmez. Hava geçirgen yüzeyi cildin nefes almasını sağlarken kendinizi gün boyu temiz ve güvende hissedersiniz. Molped ile çift etkili koruma bölgesi sayesinde sıvı 2 aşamada hapsedilir. Birinci etki, ekstra mavi bölge sıvıyı emer ve kenarlardan uzak tutar. İkinci etki, emilen sıvıyı her noktaya eşit olarak dağıtır ve süper emici tabaka içerisine aktarılır. Emilen sıvının tekrar cildinizle temas etmesini önler. 

Molped, çamaşırınızı 3 farklı noktadan kavrayarak ped ile iç çamaşırınızın bütünleşmesini sağlar. Kenarlardan sızmayı engeller. Size çok daha fazla hareket özgürlüğü sağlar.

Rahatlığı ve korumayı bir arada sunan Kotex Ultra Normal Pedi'ne Migros Sanal Market Hijyenik Pedler kategorisinden ulaşabilirsiniz. Ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

MSM
MOLPED ULTRA KANATLI NORMAL 10 PED
MSM

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM