yükleniyor

SCOTCH BRITE SİLSÜPÜR TEMİZLİK SETİ

MSMSCOTCH BRITE SİLSÜPÜR TEMİZLİK SETİ
  • Satış Fiyatı :
  • 57,90TL
Ürün notu
facebook share
31200530
Marka :Scotch Brite
MSM

Ürün Açıklaması

 Scotch Brite Silsüpür Temizlik Seti , her türlü sert zeminin kuru temizliği için tasarlanmış bir temizlik ürünüdür. Sopa boyu ayarlanabilir. Paspas başlığı 360 derece döner ve hafif yapısı sayesinde ulaşılması zor dip ve köşelere rahatlıkla ulaşır. 

Sil Süpür temizlik sistemi sadece kuru temizlikte kullanılmaktadır. Sopanın alt kısmındaki yüzeye özel bir bez takılmaktadır. Bu bez sürtünmeye bağlı statik elektrikle bütün tozların kendisine mıknatıs gibi yapışmasını sağlamaktadır. Bezler tek kullanımlık olup her temizlik sonrası atılmalıdır.

 Parke, mermer, marley, ahşap, seramik, cam, duvar ve mobilya gibi sert zeminlerin temizliğinde  oldukça başarılı sonuç verir. Temizlenmesi zor olan yatak ve dolap altlarının temizliğinde, kalorifer peteklerinin arasında etkin sonuç sağlar. 

Bu ürüne Migros Sanal Market  Temizlik Seti, Süngerler  reyonundan ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM