yükleniyor

DETAN MAXI BÖCEK İLACI 250 ML

MSMDETAN MAXI BÖCEK İLACI 250 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 17,50TL
Ürün notu
facebook share
31552045
Marka :Detan
MSM

Ürün Açıklaması

 Detan Maxi Mikrokapsül Etkili Böcek İlacı Sprey 250 ml., 6 ay boyunca etkilidir. Üstün mikrokapsül teknolojisine sahiptir. Kullanıldıktan sonra 12-24 saat arasında etkisini gösterir. Hamam böceği , kalorifer böceği , pire , akrep ve örümcek gibi yürüyen tüm haşerelerde etkilidir. Detan Maxi uygulanan bir yüzeye temas eden haşere mikrokapsülleri üzerinde taşır ve yuvasında diğer haşerelere de bulaştırır. Bu mikrokapsüller sadece böceklerde çözünür ve kesinlikle insanlara, evcil hayvanlara ve bitkilere zarar vermez. Su bazlı bir üründür. Kokusu yoktur , asla leke bırakmaz. Detan Maxi anında öldürücü bir ürün değildir. 

Kullanımı gayet pratiktir: Tetiği kullanarak böceklerin sık görüldüğü duvar ve dolap diplerine, çatlaklara, mazgal ağızlarına, kapı ve pencere önlerine püskürtmeniz yeterli olacaktır. Kullanmadan önce kullanım talimatı okumanız faydalı olacaktır.

Bu ürüne Migros Sanal Market Haşere Öldürücüler kategorisinden ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM