yükleniyor

TOUCH ME HAYVAN DESENLİ ÇOCUK KOLTUĞU

MSMTOUCH ME HAYVAN DESENLİ ÇOCUK KOLTUĞU
  • Satış Fiyatı :
  • 12,00TL
Ürün notu
facebook share
40051545
Marka :Touch Me
MSM

Ürün Açıklaması

 İthal Hayvan Desenli Çocuk Koltuğu küçüklerin bayılacağı karakterleri barındıran desenleri ile çocuklar için idealdir. Katlanabilir ve kolayca taşınabilir özelliğe sahiptir. Konforlu olduğu kadar şıktır. Bahçelerde, teraslarda, balkonlarda kullanıma uygundur. Yumuşak oturağı sayesinde çocuğunuzun canını yakmaz ve sağlamdır. Kolayca temizlenebilir.

Kaplan-kurbağa-ördek-böcek desen seçenekleri ile çocukların ilgisini çekecek olan bu koltuk, miniklerin daha rahat edebilmesi için kollu olarak üretilmiştir. Çelik iskelete sahip olan koltuğun net ağırlığı 1,17 kg.dır.  Ölçüleri ise 63X58X34 şeklindedir.

Uzun süre oturur vaziyette kalan kişilerin boyun ve bel ağrılarından şikayetçi olmasının sebebi hareketsizliktir. Uzmanlar bu ağrıların önlenmesi için kişinin, spor  yapmaya zamanı yoksa, masa başında yapılabilecek egzersizleri önermektedir. Omuzları yukarı doğru kaldırılarak 10-15 saniye kadar beklenmesi ve sonra rahat bırakılması masa başında tekrarlanabilecek egzersizlerden biridir. Bunun haricinde yapılabilecek egzersizlerden elleri birleştirerek yukarıya doğru uzanmak omurga açısından çok önemlidir. Boyun için ise başı öne arkaya sağa ve sola eğmek yardımcı olacaktır. Aynı hareketi el bilekleri için de tekrarlamak mümkün.

İthal Hayvan Desenli Çocuk Koltuğu'nu Migros Sanal Market'inBahçe Mobilyalarıkategorisinden satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM