yükleniyor

ORKID YAPRAK GÜNLÜK PED NORMAL SÜPER EKONOMİK PAKET 60 PED

MSMORKID YAPRAK GÜNLÜK PED NORMAL SÜPER EKONOMİK PAKET 60 PED
  • Satış Fiyatı :
  • 7,50TL
Ürün notu
facebook share
31115637
Marka :Orkid
MSM

Ürün Açıklaması

 Orkid Yaprak Günlük Ped, adet dönemi  dışındaki günlerinizde güveni ve konforu yaşatır. Nefes alan yüzeyi ile hijyenik olan Orkid Günlük Ped, nem oluşumunu engeller.  İstenmeyen kokuları  hapseder. Özel pamuksu üst yüzeyi ile çamaşırınızı korur ve çamaşır yumuşaklığı sağlar. Paketin içerisinde 60 adet bulunur.

Eğer ihtiyacınıza göre pedinizi sık sık değiştirir ve kendinizi rahatsız hissettiğiniz zaman banyo yaparsanız hijyenik açıdan bir sıkıntı yaşamazsınız.

Rahatlığı ve korumayı bir arada sunan Orkid Günlük Ped'e Migros Sanal Market  Hijyenik Pedler  reyonundan ulaşabilirsiniz. Ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

Orkid,her an her yerde temiz,ferah ve yenilenmiş hissetmek isteyenler için incecik bir çözüm sunuyor!Yaprak kadar ince olan yeni Orkid Yaprak,yeni bir iç çamaşırının ferahlığını yaşatıyor,günlük bakımın vazgeçilmez bir parçası haline geliyor.Sadece 1mm inceliğindeki yeni Orkid Yaprak,çamaşırlarla tam bir uyum içinde.Her an her yerde ferah hissetmenizi sağlıyor!60'lı paketlerde.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM