yükleniyor

BONNIE DAILY CRUNCH 15 KG

MSMBONNIE DAILY CRUNCH 15 KG
  • Satış Fiyatı :
  • 109,90TL
Ürün notu
facebook share
09078128
Marka :Bonnie
MSM

Ürün Açıklaması

 Bonnie Daily Crunch 13.5 Kg.  yetişkin köpek dostlarınız için omega 3 ve 6 yönünden zengin bir mamadır. 13.5 kilogramlık boyutu sayesinde uzun süre kullanılabilir. Yetişkin köpeklerin günlük beslenme ihtiyaçlarını tam ve dengeli şekilde karşılamak üzere formüle edilen Bonnie Daily Crunch'ta doğal ürünler kullanılmıştır. Tavuk eti köpekler için çok iyi bir protein kaynağıdır fakat taze ve lezzetli olması önemlidir. Dengeli şekilde kullanılmış Omega 3 ve 6 yağ asitleri parlak ve sağlıklı bir tüy yapısına yardımcı olacağı gibi, deriyi de canlandırır. İçerdiği yüksek kalitedeki bitkisel ve hayvansal protein kaynakları sayesinde her koşulda eksiksiz ve üstün beslenme imkanı sağlar.

 Mamanın içeriği; Mısır, Tavuk ve tavuk eti ürünleri unu, buğday, buğday kepeği, hayvansal yağ, tuz, ciğer aroması, kurutulmuş şeker pancarı, kuru bira mayası, keten tohumu.

 Ürün analizi: Ham Protein 23,00%, Ham Yağ 12,00%, Ham selülöz 4,00%, Nem 10,00%, Ham kül 7,00%, Kalsiyum 1,50%, Fosfor 1,00%, Vitamin A 16.000IU/kg, Vitamin D 2000 IU/kg, Vitamin E 160mg/kg, Vitamin C 120mg/kg .

Köpek eğitiminde sabır ve ilgi çok önemlidir. Eğitimin küçük yaşlarda verilmeye başlanması da dikkat edilmesi gereken noktalardandır. Yavru köpeğinize sabır ile vereceğiniz eğitim, küçük dostunuzla aranızdaki bağın gelişmesinde yardımcı olur.
Genel olarak köpek eğitiminde ödüllendirme ve cesaretlendirme en sık kullanılan yöntemlerdir.

Bonnie Daily Crunch'ı Migros Sanal Market'inKöpek Mamaları reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM