yükleniyor

PRIMA ISLAK HAVLU HASSAS CİLTLER İÇİN 3'LÜ FIRSAT PAKETİ 168 YAPRAK

MSMPRIMA ISLAK HAVLU HASSAS CİLTLER İÇİN 3'LÜ FIRSAT PAKETİ 168 YAPRAK
  • Satış Fiyatı :
  • 13,90TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
31032099
Marka :Prima
MSM

Ürün Açıklaması

 Prima Hassas Ciltler İçin Havlu ,  bebeğinizin cildini nemlendirir . Güçlü, yumuşak ve esnek olan ürün, dermatolojik olarak test edilmiştir. Parfümsüz içeriğiyle cildin pH seviyesini dengeleyen özel Prima losyonuna sahiptir.

Bazı bebekler sıkı sıkı sarılmayı severken bazıları yumuşak dokunuşlardan hoşlanır. Çoğu bebek fazla hafif ve gıdıklar gibi dokunulmasından hoşlanmaz. Siz de bebeğinizin hangi tip dokunuşlardan hoşlandığını  gözlemleyin ve onunla  en sağlıklı iletişimi  bu şekilde kurun.

Migros Sanal Market  Islak Mendil, Havlular  reyonundan ulaşabileceğiniz Prima Hassas Ciltler İçin Islak Havlu'yu, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

Prima Islak Havlu ile yeni banyo yapmış gibi temiz ve ferah. Binden fazla anne Prima Hassas Ciltler için ıslak havluları sadece kullanmak ve onaylamakla kalmadı, üretilmesine de yardımcı oldu. Belki de bu yüzden Prima Hassas Ciltler için Islak Havlunun bebeğinizin cildi için yumuşaklığı kanıtlanmıştır. Prima Sensitive ıslak mendilleri sadece temizlemekle kalmıyor, aynı zamanda bebeğinizin cildinin zaman içerisinde sağlıklı kalmasına da yardımcı oluyor. Losyon ve süt özleri ile üretilmiştir ve bebeğinizin cildinin doğal dengesini sağlamaya yardımcı olur. Sabun ve alkol içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
MSM
PRIMA ISLAK HAVLU HASSAS CİLTLER İÇİN 3'LÜ FIRSAT PAKETİ 168 YAPRAK
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM