yükleniyor

ÜÇSAN BÜYÜK SÜPER SÜZGEÇ

MSMÜÇSAN BÜYÜK SÜPER SÜZGEÇ
  • Satış Fiyatı :
  • 14,90TL
Ürün notu
facebook share
32080749
Marka :Üçsan
MSM

Ürün Açıklaması

 Üçsan Büyük Süper Süzgeç  iç içe geçebilen iki parçadan oluşur. Sağlıklıdır ve kolayca yıkanabilir. Her türlü bakliyat, makarna ve sebzeyi yıkamak için uygundur.

Üçsan Plastik dünya standartlarında ürün kalitesine sahiptir. Üçsan ürünleri bakanlık izni ile üretilmektedir.


Köklü sebzelerin yıkanması oldukça zor ve uzun zaman alan bir işlemdir. Bu tarz sebzelerin topraktan iyice arınması için yıkama öncesinde sirkeli suda bekletilmesi faydalı olacaktır. Bu uygulama sayesinde topraklar suyun dibine çökecektir. Üstte kalan sebzeleri daha rahat bir şekilde süzgeçlerinizden geçirebilirsiniz.  

Salatalarınıza değişik bir lezzet katmak için limon suyu, hardal, zeytinyağı, sarımsak ve tuzu karıştırarak enfes bir sos hazırlayabilirsiniz. Özellikle marul içeren salatalarınıza ızgara tavuk, et ya da haşlanmış deniz mahsulleri ilave ederek farklı tatlar yakalayabilirsiniz. Bunun haricinde salatanıza hiç yağ ilavesi yapmadan konserve ton balıkları ile enfes bir lezzete kavuşabilirsiniz. 

Migros Sanal Market'in  Plastik Ev Aletleri  reyonundan edinebileceğiniz Üçsan Büyük Süzgeci   tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

ÜÇSAN BÜYÜK SÜPER SÜZGEÇ (110)
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM