yükleniyor

SERA STREÇ FİLM 33 M

MSMSERA STREÇ FİLM 33 M
  • Satış Fiyatı :
  • 7,50TL
Ürün notu
facebook share
32095103
Marka :Sera
MSM

Ürün Açıklaması

Sera Strech Film üretim teknolojisi ve gıdaya uygun formülasyonu ile yüksek kaliteli bir üründür. Sararak saklamak istediğiniz ürünleri uzun süre taze tutar.

Sera strech film kalın yapılıdır. Esnekliği yüksektir. Bu sayede strech filmi gerebilir; tabak, bardak, kapları daha kolay sarabilirsiniz. Yapışma, tutunma özelliği kalıcıdır. Tekrar tekrar kullanabilirsiniz.


Sera Strech Film ile gıdalarınızı güvenle muhafaza edebilirsiniz. Dış ortamla teması keser ve yapısındaki mikro organizmalar sayesinde gıdanın nefes almasını sağlar. Bakteri oluşmaz. Antifog özelliği ile buğulanma yapmaz ve saydam bir görüntüsü vardır. Bu içerisindeki gıdaları geçen zamana rağmen kolayca görebilmenizi sağlar. Sera Streç Film, gıda ile temas etmeyecek şekilde ve sardığı kabın bir köşesinden ufak bir aralık bırakılarak mikrodalga fırında da rahatlıkla kullanılabilir.


Kalan ekmeklerinizin bayatlamaması için ekmekleri strech filme sararak buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. 


 Sera Strech Film 'i Migros Sanal Market'in  Mutfak Sarf Malzemeleri  reyonundan edinebilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM