yükleniyor

MMS ARDA KÖŞELİ MANGAL

MSMMMS ARDA KÖŞELİ MANGAL
  • Satış Fiyatı :
  • 59,90TL
Ürün notu
facebook share
32100110
Marka :Mms
MSM

Ürün Açıklaması

MMS; üretim ve satışta öncelikli olarak kaliteli, sağlam, ekonomik, pratik ve akılcı ürünleri insanların ihtiyaçlarına sunabilmeyi amaçlamıştır. 

 MMS Arda Köşeli Mangal 'ın yüksekliği 39 cm, ızgara ölçüsü ise 24x34 cm'dir. Piknikte, bahçede ya da kampta mangal yakmayı pratikleştirir.

Özellikle bahar ve yaz aylarında severek yapılan mangalın bazı püf noktaları var. İlk olarak kömür mangala doğru şekilde yerleştirilmeli. Kömür piramit şeklinde ızgaranın içine koyulduğunda daha çabuk sonuç alınacaktır. Etler, kömürlerin üzeri beyaz külle kaplanmaya başladığı zaman mangala yerleştirilmelidir. Her yiyecek farklı sürede pişer. Bu sebeple mangal kömürünün miktarı pişirilecek yiyeceğe göre ayarlanmalıdır. Bazı yiyecekler ateşe daha yakın bazıları ise daha uzak pişmeye uygundur. Etleri her iki tarafı piştikten sonra ızgaradan almalısınız.

Peki, mangal ateşi azalınca üzerine bir miktar tuz döktüğünüzde ateşin tekrar canlanacağını biliyor muydunuz?

Bu ürünü Migros Sanal Market'in  Kamp, Piknik Malzemeleri  reyonundan temin edebilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM