yükleniyor

ÇIRAMATİK TUTUŞTURUCU

MSMÇIRAMATİK TUTUŞTURUCU
  • Satış Fiyatı :
  • 6,90TL
Ürün notu
facebook share
32105076
Marka :Çıramatik
MSM

Ürün Açıklaması

İçerisinde 32 adet tutuşturucu bulunan Çıramatik Tutuşturucu  ile mangal yapmak oldukça kolay.   Bu ürün Migros Sanal Market'in  Kamp, Piknik Malzemeleri  reyonunda satılmaktadır. Güçlü tutuşturucu özelliğiyle piknikte, kampta ya da ateşe ihtiyacınız olan her yerde işinize yarayacak bu ürün kaliteli ve uzun ömürlüdür.

Kullanılan mangal ister derin hazneli ister kebap mangalı olsun kömürün seçimi, yakılması ve pişirmeye başlanacak zaman çok önemlidir. Kömürün yakılması esnasında koku veren yanıcı ürünler (benzin, kolonya vs) kullanılmasından kaçınılmalıdır. Bu tür maddeler pişireceğiniz ürünlere etki eder ve zararlıdır.  Mangal yakmak için en iyi seçenek kağıt ve çıradır . Buruşturulmuş kağıtlar üzerine, uçları merkezde birleşecek şekilde ince uzun kesilmiş çıraları yerleştirdikten sonra kömürlerin üste dizilmesi en iyi yakma yöntemlerinden biridir. Etler mangalın çok ateş çıkardığı zamanda pişirilmemelidir. Etlerin pişirilmesi öncesinde iri kömür parçaları kırılarak mangala düzgün bir şekilde yayılmalıdır. Mangal tabanında boşluklar kalmamalı ve bir pişirme alanı oluşturulmalıdır. Kömürler bir süre bu şekilde yandıklarında gri bir kül örtüsü ile kaplanırlar. Bu aşamadan itibaren pişirmeye başlamak en doğru zamanlama olacaktır.

Çıramatik Tutuştucuyu tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM