yükleniyor

PAŞABAHÇE YUVARLAK TEPSİ BORCAM 26 CM

MSMPAŞABAHÇE YUVARLAK TEPSİ BORCAM 26 CM
  • Satış Fiyatı :
  • 10,00TL
Ürün notu
facebook share
33040014
Marka :Paşabahçe
MSM

Ürün Açıklaması

 Paşabahçe Borcam Yuvarlak Tepsi  ile yemeklerinizi pişirebilir, sunabilir veya güvenle saklayabilirsiniz. Borcam tatlı, tuzlu veya diğer türlü yiyeceklerin hazırlanması, pişirilmesi ve sunumu için uygundur.

Ürün içeriğinde 1 adet 26 cm'lik çapa sahip yuvarlak tepsi bulunmaktadır. Borcam tepsi ile lezzetli yemekleri pratik bir şekilde hazırlayabilir ve sunabilirsiniz. Paşabahçe Borcam Oval Tepsi ile pişirdiğiniz yemekleri, kap değiştirmeden şık bir şekilde servise sunabilirsiniz.

Yapısında bulunan maddelerin özelliği ve temperlenmiş olması nedeniyle ısıya ve kimyasal etkilere dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Fırında, mikrodalgada, seramik ocaklarda, alev dağıtıcı ile gazlı ocak üzerinde kullanabilirsiniz. Ayrıca buzdolabında ve derin dondurucuda da muhafaza edebilirsiniz.

Borcam'ı uzun süre kullanmak için, ani ve yüksek ısı değişikliklerinden sakınınız.  Derin dondurucudan veya buzdolabından çıkardıktan sonra; ısıtma ve pişirme işlemine başlamadan önce oda sıcaklığına gelmesine özen gösterin. Kolayca temizlenebilen Borcam'ı, temizlerken bulaşık teli, temizlik tozu ve benzeri aşındırıcı maddeler kullanmayınız. Elde yıkarken ise cam temizlemeye özel geliştirilen bulaşık süngerleri ile temizlenmesi tavsiye edilir. Aynı zamanda bulaşık makinesinde de yıkanabilmektedir. Borcam'ın maruz kalabileceği maksimum ani ısı değişikliği 180°C'dir. Yavaş yavaş ısıtmak ve soğutmak koşuluyla -30°C'de derin dondurucuya; 300°C'de fırın kullanımına dayanıklıdır.

Yüksek ve düşük sıcaklıklara dayanıklı Paşabahçe Borcam Yuvarlak Tepsi'yi, Migros Sanal Market  Pişirme Gereçleri reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM