yükleniyor

PAŞABAHÇE DİLİMLİ KEK KALIBI BORCAM

MSMPAŞABAHÇE DİLİMLİ KEK KALIBI BORCAM
  • Satış Fiyatı :
  • 9,00TL
Ürün notu
facebook share
33040017
Marka :Paşabahçe
MSM

Ürün Açıklaması

 Paşabahçe Dilimli Kek Kalıbı Borcam  şekilli kekler yapmanıza imkan tanıyan şık ve sağlıklı bir mutfak gerecidir.

Borcam’ın üretiminde, soda-kireç camının kompozisyonuna ilave olarak, Bor oksit kullanılır. Bor oksit içermeleri nedeniyle, Borcam ürünlerin termal genleşme katsayısı düşüktür. Termal şoklara karşı mükemmel dayanışma gösterirler. Bu özellikleri sayesinde, Borcam ürünler ısıya dayanıklı fırın ve mutfak kabı olarak kullanılırlar.

Cam, yapı olarak sağlığa zararlı maddeler içermez. Gıda ile kullanıma uygundur. Yüzeyi pürüzsüzdür, kolay temizlenir, hijyeniktir. Ayrıca tamamı geri dönüşebilen bir malzemedir.


Ürünleri elde yıkarken, kesinlikle cam için üretilen, cam ile kullanıma uygun olduğu belirtilen ve genellikle ovma yüzeyi mavi olan süngerlerin kullanılması önerilir. Özellikle bardakların ağzını temizlerken kullanılan uygun olamayan – sert süngerler ürünlerin ağzının dairesel olarak çizilmesine yol açmakta ve bu ürünler bulaşık makinesinde yıkandığında da söz konusu çiziklerin daha da belirgin hale geldiği görülmektedir. Ayrıca, ürünü çizebilecek yapıda olan toz halindeki temizlik maddelerinin kullanılması, aynı şekilde ürünlerin çizilmesine neden olacaktır.


"Çaya şeklini biz verdik!" diyen Paşabahçe 1935 yılından beri farklı tasarımları ile dikkat çekmektedir. Camın hijyenik dokusu sayesinde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

Migros Sanal Market'in Servis Malzemeleri reyonundan edinebileceğiniz Paşabahçe Dilimli Kek Kalıbı Borcam tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM