yükleniyor

COLGATE PLAX NANE FERAHLIĞI AĞIZ BAKIM SUYU 250 ML

MSMCOLGATE PLAX NANE FERAHLIĞI AĞIZ BAKIM SUYU 250 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 5,95TL
Ürün notu
facebook share
34030203
Marka :Colgate
MSM

Ürün Açıklaması

 Colgate Plax - Total Ağız Suyu 250 ml,  daha uzun süreli ferah nefes sağlar. Ağız suyu ulaşılması en zor yerlere bile temas eder ve bakteri plağıyla mücadele eder. Çürük oluşumunu engeller. Klinik testler  ile etkileri kanıtlanmıştır. Şişenin kapağı işaretli noktasına kadar doldurulmalı ve en az 30 saniye ağız çalkalanmalıdır. % 64’e kadar daha sağlıklı diş etleri sağlar. Yanma hissi yaratmaz. 6 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

Diş ipi kullanarak, dişlerinizdeki gözle göremediğiniz diş aralarını da temizleyerek çürüklerin oluşmasını önleyebilirsiniz. Doğru kullanıldığı takdirde, diş fırçasının ulaşamayacağı yerlerdeki, yani diş eti çizgisinin altındaki ve dişler arasındaki yerlerdeki plak yiyecek artıkları diş ipiyle çıkarılabilir. Plak birikimi, diş çürüğüne ve diş eti hastalığına yol açabileceğinden, dişlerin diş ipi ile düzenli olarak temizlenmesi tavsiye edilir. Yaklaşık 45 cm. diş ipini kutudan dışarı çekin, metal bıçağa 90 derece yaslayarak koparın. Diş ipini, arada 2-3 cm ip kalacak şekilde orta parmaklarınızın etrafına dolayın. Diş ipini, dişler arasına yerleştirerek diş etine ulaşıncaya kadar dikkatlice kaydırın. Dişin yan yüzeylerini takip ederek, diş ipini diş etinden dişe doğru yukarıdan aşağıya hareket ettirin. Diş ipini üst çenede aşağı doğru, alt çenede yukarı doğru hareket ettirmelisiniz.


Bu ürüne Migros Sanal Market Ağız Suları, Temizleyiciler kategorisinden ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek teslim alabilirsiniz.


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM