yükleniyor

ORAL-B STAGES ÇOCUK DİŞ FIRÇASI 3: 5-7 YAŞ

MSMORAL-B STAGES ÇOCUK DİŞ FIRÇASI 3: 5-7 YAŞ
  • Satış Fiyatı :
  • 7,95TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 5,57TL
Ürün notu
facebook share
34040317
Marka :Oral-B
MSM

Ürün Açıklaması

 Oral-B Stages Çocuk Diş Fırçası 3: 5-7 yaş arası çocuklar için  uygundur. Çocukların her yönden  komple ağız bakımını  gerçekleştirirken renkli tasarımıyla eğlendirir ve çocuklara diş fırçalamayı sevdirir. Diş aralarına girer ve çiğneme ve ısırma yüzeylerini temizler. Diş aralarına ulaşır. Pillidir. 

Bu ürüne Migros Sanal Market  Diş Fırçaları, İpler  reyonundan ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

"5-7 yaş arası çocuklar için 4-24 ay arası çocuklar için Stages 1,2-4 yaş arası çocuklar için Stages 2 diş fırçalarını kullanabilirsiniz. Daha az yardımla diş fırçalayabilen çocuklar için tasarlanmıştır.Bazı süt dişleri düşmüş ve kalıcı dişler çıkmış olabilir.5-7 yaşında çocukların kullanımına uygundur. 1. Dil temizleyici ferah bir nefese yardımcı olur 2. Yumuşak dolgulu fırça başı narin diş etlerini korumak için tasarlanmıştır 3. Power Tip Uç Kıllar ulaşılması zor arka dişlerin temizliğine yardımcı olur 4. Fırça Sapı Sabitleyici diş fırçası yatay olarak konulduğunda dengede kalmasına yardımcı olur Oral-B,Dünya'da diş hekimlerinin en çok önerdiği diş fırçası markası
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM