yükleniyor

ORAL-B PRO-EXPERT CLINIC LINE DİŞ FIRÇASI 35 YUMUŞAK

MSMORAL-B PRO-EXPERT CLINIC LINE DİŞ FIRÇASI 35 YUMUŞAK
  • Satış Fiyatı :
  • 18,50TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 12,95TL
Ürün notu
facebook share
34040340
Marka :Oral-B
MSM

Ürün Açıklaması

 Oral-B Pro-Expert Hassas Diş Etleri İçin Diş Fırçası , ekstra yumuşak fırça kıllarına sahiptir ve diş minelerine zarar vermeden diş plaklarını temizler. Yenilikçi çapraz kıllara sahiptir. Bu, bakteri plağı nın kaldırılıp süpürülmesine   yardımcı olur. Özel bir tasarıma sahiptir. Ulaşılması güç arka dişlere ulaşarak temizlenmesini kolaylaştırır. Manevra kabiliyetinin yüksek olması konforlu bir diş fırçalama sağlar.

 İpana Clinic Line Diş Macunu  diş minesi ni koruyan özel bir diş macunudur. Florürle güçlendirilmiş özel formülü dişlerinizdeki mineral kaybını önler ve geliştirir. 

Şeker ve karbonhidrat içerikli yiyecekler tüketildiğinde diş ipi ya da diş fırçası ile temizlendiği sürece çürüklere yol açabilirler. Bu nedenle günde 3 defa dişlerinizi etkin şekilde bir diş fırçası ile temizlemelisiniz.

Oral B Pro Expert Hassas Diş Etleri İçin Diş Fırçası Ve İpana Clinic Line Diş Macunu , set olarak Migros Sanal Market'in Diş Fırçaları, İpler  reyonunda satılmaktadır. Bu ürünü tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

Birbirine 16 derece açıyla çapraz konumlandırılmış çok yumuşak CrissCrossTM kıllar,ulaşılması zor yerlerdeki bakteri plağını mükemmel açıdan %90'a kadar giderir. Oral-B,Dünya'da diş hekimlerinin en çok önerdiği diş fırçası markası
MSM
ORAL-B PRO-EXPERT CLINIC LINE DİŞ FIRÇASI 35 YUMUŞAK
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM