yükleniyor

L'OREAL 3 ETKİLİ BAKIM KREMİ KURU VE HASSAS CİLTLER İÇİN 50 ML

MSML'OREAL 3 ETKİLİ BAKIM KREMİ KURU VE HASSAS CİLTLER İÇİN 50 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 32,90TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 23,03TL
19.10.2017 - 01.11.2017  arasında geçerli fiyattır.)
Ürün notu
facebook share
35401324
Marka :L'oreal
MSM

Ürün Açıklaması

 L'oreal 3 Etkili Bakım Kremi Kuru ve Hassas Ciltler İçin , 3 etkili ferahlık sağlar. C, E ve B5 vitaminleri ile magnezyum ve kalsiyum mineralleri nden oluşan günlük bir bakım kremidir.

Kuru ve hassas ciltlere, optimum miktarda nem verir. Bu sayede cildinizin ideal nem dengesi korunur. Cildinizin güçlenip tazelenmesini sağlar.

Çok iyi temizlenmiş yüz ve boyuna sabah akşam uygulayın. Daha iyi nüfuz etmesi için dairesel hareketlerle uygulamanız önerilmektedir. 

Günlük bakımınızı tamamlamanız kadar, gece uykunuzu almanız da çok önemlidir. Cilt, geceleri kendini onarır ve yeniler. Bu sebeple uyku düzeniniz, cilt sağlığınızı yakından ilgilendirir. Aynı zamanda geceleri uyuduğunuz ortamın çok sıcak olmamasına özen göstermelisiniz. Çok sıcak ortamlar cildin daha çabuk sarkmasına sebep olur. Güzel bir uykunun ardından sabah, temizlediğiniz yüzünüze masaj yaparak  gündüz kremi nizi sürerseniz, günün yıpratıcı etkilerinden korunmuş olduğunuz gibi, cildinizin sıkılaşmasına da yardımcı olmuş olursunuz.

  Bu ürünü, Migros Sanal Market'in  Günlük Bakım Kremleri  reyonundan bulup, tek tıkla online olarak sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

20 yaşından itibaren aktif nemlendirme programı Kuru ve hassas ciltler için E vitamini ve Ceramid içeren, cilde süreli nemlendirme ve ışıltı kazandıran, cildi UV ışınlarından koruyan günlük bakım kremi
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM