yükleniyor

SESU EL AĞDASI 250 GR YEŞİL

MSMSESU EL AĞDASI 250 GR YEŞİL
  • Satış Fiyatı :
  • 5,90TL
Ürün notu
facebook share
35420302
Marka :Sesu
MSM

Ürün Açıklaması

 Sesu Klasik Ağda , alışılagelen ağda metotlarından vazgeçemeyen; güçlü, kolay ve pratik çözümleri tercih edenlere klasik faydalar için modern ve sağlıklı yöntemler sunar.

 Yüz, kol, bacak, koltuk altı ve bikini bölgesinde rahatlıkla kullanılabilir. Isıtılıp, belirli kıvama gelince sürülmesi gereken bir üründür. Ağda fayans ya da mermer gibi kuru bir yüzeye dökülüp parlak sarı bir renk alana kadar bir sakız gibi birkaç kez uzatıp katlanır. Ağdanın tüylerin çıkış yönünün tersine doğru çekilmesi gerekir. Su ile durulanabilen bir üründür.

Migros Sanal Market Ağdalar kategorisinden ulaşabileceğiniz ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

El Ağdası'nı kapağı kapalı olarak 10-15 dk su dolu kapta eriyinceye kadar ısıtınız. Kullanacağınız kadar ağdayı fayans ya da mermer gibi kuru bir yüzeye dökünüz. Ağdayı vücut ısısına uygulanabilecek sıcaklığa geldikten sonra parmağınızla kaldırınız ve parlak sarı bir renk alana kadar sakız gibi birkaç kez uzatıp katlayınız. En iyi sonucu almak için ağda yapılacak bölge kuru ve temiz olmalıdır. Ağdayı tüylerin çıkış yönüne doğru bastırarak uygulayınız ve hızla çekiniz. Su ile durulayınız.

El Ağdası'nı kol, bacak, koltuk altı, bikini ve yüz bölgesinde uygulayabilirsiniz. Tahriş olmuş, varisli, benli, ve güneş yanığı olan ciltlerde kullanmayınız. Epilasyon dışında herhangi bir amaç için kullanmayınız. Çocuklardan uzak tutunuz.

Unutmayın; A,C ve E vitaminleri ile selenyum içerikli nemlendiricilerin güneşin yarattığı hasarları engelleyici etkisi vardır.
MSM

Ürün Detay

*SESU KLASIK AĞDA MAVI 250 GR.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM