yükleniyor

SESU ILIK AĞDA 250 GR TURUNCU

MSMSESU ILIK AĞDA 250 GR TURUNCU
  • Satış Fiyatı :
  • 5,90TL
Ürün notu
facebook share
35990245
Marka :Sesu
MSM

Ürün Açıklaması

Hem cildini hem de kendini sevindirmek isteyenlere ideal sonuç veren Sesu Ilık Ağda , ılık ve yumuşak bir dokunuş ile kısa sürede uzun süreli ideal temizlik sağlar.

Migros Sanal Market  Ağdalar kategorisinden ulaşabileceğiniz ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

Yüz, kol, bacak, koltuk altı ve bikini bölgesinde rahatlıkla kullanılabilir. Isıtılıp, belirli kıvama gelince sürülmesi gereken bir üründür. Ağdanın ince sürülmesi gerekmektedir. Ağda bezinin tüylerin çıkış yönünün tersine doğru çekilmesi gerekmektedir. Su ile durulanabilen bir üründür.

Ilık Ağda'yı kapağı kapalı olarak 10-15 dk su dolu kapta sürülecek kıvama gelinceye kadar ısıtınız. Cildinize uygulanabilecek sıcaklığa gelip gelmediğini bileğinizin iç tarafında kontrol ediniz. Ağda yapılacak bölgenin kuru ve temiz olduğundan emin olunuz. Eriyen ağdayı spatula yardımıyla tüylerin çıkış yönünde, ince bir tabaka halinde sürünüz. Ağda sürdüğünüz bölge üzerine ağda bezini yerleştiriniz ve bastırınız. Bezi tüylerin çıkış yönünün tersine doğru hızlıca ve tek bir harekette çekiniz. Su ile durulayınız.
MSM

Bu ürünü alanlar bunları da aldılar

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM