yükleniyor

BEBEDOR CAM BİBERON 250 ML

MSMBEBEDOR CAM BİBERON 250 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 25,95TL
Ürün notu
facebook share
36500203
Marka :Bebedor
MSM

Ürün Açıklaması


 Bebedor 250 ml. Cam Biberon , Migros Sanal Market’ten ulaşabileceğiniz, bebeğinizin sağlıklı bir şekilde besleneceği en önemli Bebek Bakım Araçlarından biridir.


Bebedor Cam Biberonlar, kaynar sudan buzdolabına, buzdolabından kaynar suya girebilen ani ısı  değişikliklerine son derece dayanıklı,  sağlıklı ürünlerdir. Bu ani ısı değişikliklerinde çatlamaz ve kırılmaz. İçerisine koyduğunuz besinin ısısını, tadını ve  kokusunu uzun süre muhafaza eder. 250 ml. oranında besin alır. Çizilmez ve şeklini korur. Kaynatılarak steril edilmeye uygundur. Bulaşık makinesinin üst rafında yıkanabilir. Kapaksız şekilde mikrodalgaya girebilir. Diğer Bebedor ürünlerinde olduğu gibi, plastik yapımında kullanılan ve birçok hastalığa neden olduğu bilinen BPA içermez. Ucundaki emzik 2 numaradır, 3 ay ve  üzeri bebekler için uygundur. Çantanızda rahatlıkla, içerisindeki besini dökmeden taşıyabilmeniz için kapaklıdır .


Bebedor Cam biberonla; ısı değişikliklerine dayanıklı olması, BPA içermemesi ve sağlıklı olması sayesinde bebeğinizi rahatlıkla ve güvenle besleyebilirsiniz.

Bu ürünü, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM