yükleniyor

BEBEDOR DAMAKLI RENKLİ EMZİK NO:3

MSMBEBEDOR DAMAKLI RENKLİ EMZİK NO:3
  • Satış Fiyatı :
  • 7,90TL
Ürün notu
facebook share
36512046
Marka :Bebedor
MSM

Ürün Açıklaması

 Bebedor   Silikon Emzik Damaklı Uç , 6 ay ve üzeri  bebekler içindir. Uç bölümü şeffaf, sağlıklı ve güvenilir bir madde olan silikondan  üretilmiştir ve damaklıdır.Silikon emzikler tatsız ve kokusuz olduklarından bebekler tarafından daha çok tercih edilirler. Damaklı emziklerin uç kısmının elips ve yukarıya doğru ve kıvrık oluşu bebeğin anatomik damak yapısına uygundur . Emzik siperindeki sayısı arttırılmış hava delikleri bebeğin ağız çevresinin hava almasını sağlayarak dudak kenarında tahriş oluşumunu engeller, bebeğinizin cildinin hassasiyetini korur. Kaynatılabilir, steril edilebilir. Gıda ambalajlarını kaplamakta ve plastik yapımında kullanılan, bir çok hastalığa neden olduğu bilinen  BPA  içermez.Emziği istediğiniz zaman kolayca çıkarabilmeniz için güvenlik halkası mevcuttur. Diş ve diş etlerinin  doğal gelişimini desteklemeye yardımcı olur. Renkli tasarımı bebeğinizin ilgisini çeker.


İlk aylardan itibaren bebekler için emme güdüsünü tatmin etme ve uyku aracı olan emziklerin sağlıklı ve hijyenik şekilde kullanımı için 3 ayda bir değiştirilmeleri gereklidir.


 Bebedor Silikon Emzik ürünlerineMigros Sanal Market’in  Bebek Bakım Araçları  reyonundan ulaşabilir, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM