yükleniyor

BEBEDOR SİLİKON GÖĞÜS KORUYUCU

MSMBEBEDOR SİLİKON GÖĞÜS KORUYUCU
  • Satış Fiyatı :
  • 2,00TL
Ürün notu
facebook share
36521966
Marka :Bebedor
MSM

Ürün Açıklaması

 Meme ucu çatlak ve yaraları , emziren annelerin ilk günlerden itibaren yaşadığı sıkıntıların başında gelir. Sorunun temelinde; bebeğin memeyi doğru kavrayamaması ve yanlış emzirme teknikleri yatar. Bebeğin meme ucunu tam olarak kavraması sağlanıp doğru pozisyon bulunarak yara olması engellenebilir ya da yaralar azaltılabilir. Bu süreçte annelerin en çok işine yarayan ürünlerden birisi de göğüs koruyucularıdır. 

 
 

Bebedor Silikon Göğüs koruyucu çatlamış,  tahriş olmuş göğüs uçlarını  emzirme sırasında korumak amaçlı olarak tasarlanmıştır. Migros Sanal Market’in Bebek Bakım Araçları arasında bulabileceğiniz Bebedor Göğüs Koruyucusu emzirirken ağrıyı en   hafife   indirir. Tahriş olmuş ve ağrılı göğüs uçları kadar emzirmeye çok da elverişli olmayan, göğüs uçları ters dönmüş veya düz olan annelerin de tercih edebileceği ürünler arasındadır. İnce, yumuşak ve saf silikondan imal edilmiş olup oldukça sağlıklıdır. Şeffaf ve kokusuzdur. Her kullanımdan önce 5 dk. kaynatılmalıdır. Yıpranmış göğüs koruyucuları yenisiyle değiştirilmeli sık sık kontrol edilmelidir.


Bebedor Silikon Göğüs Koruyucu ürününü, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı i le gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM