yükleniyor

ORAL-B EXPERT PRECISION CLEAN DB04 PİLLİ DİŞ FIRÇASI

MSMORAL-B EXPERT PRECISION CLEAN DB04 PİLLİ DİŞ FIRÇASI
  • Satış Fiyatı :
  • 24,90TL
Ürün notu
facebook share
34040382
Marka :Oral-B
MSM

Ürün Açıklaması

Oral-B Expert Precision Clean DB04 Pilli Diş Fırçası, dakikada 7,600 salınım hareketi yaparak üstün diş ve bakteri plağı temizliği yapar. Fırça başlığı bakteri plaklarını nazikçe giderek dişlerin hepsine ayrı ayrı uyum sağlar. Bakteri plağını kırmak ve süpürerek uzaklaştırmak üzere salınım ve dönme hareketi yapar. 30 saniye aralıklarla çalan, hem duyabileceğiniz hem de hissedebileceğiniz kısa bir uyarı sesi ile ağzınızın dört bölümünün de detaylı bir temizliği için eşit şekilde fırçalamanızı hatırlatır. Tavsiye edilen fırçalama süresinin sonuna gelindiğinde uzun bir uyarı sesi duyulur. Bu sayede dişlerinizi gereken zaman içerisinde temizlemiş olursunuz. İki şarj arasında (günde iki defa 2'şer dakika fırçalamayla) 7 güne kadar dayanan bataryaya sahiptir.

Kullandığınız diş fırçasının temiz ve bakterilerden arınmış olması  ağız sağlığı  için oldukça önemlidir. Eğer seyahat ediyorsanız diş fırçanızı uygun bir kabın içerisinde kapalı olarak tutmalısınız. Fakat kapalı kutu ev gibi nem üretebilecek ortamlarda uygun değildir. Evde diş fırçalarınızı uygun bir bardak ya da diş fırçalığında tutmalısınız. Yüksek sıcaklık üreterek diş fırçasının kıllarına zarar verebilecek olan mikrodalga fırın ya da bulaşık makinesinde diş fırçalarını yıkamayın.

Oral B Diş Fırçalarını Migros Sanal Market'in  Diş Fırçaları, İpler  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM