yükleniyor

DURACELL ALKALİN AAA İNCE KALEM PİL 4'LÜ PAKET

MSMDURACELL ALKALİN AAA İNCE KALEM PİL 4'LÜ PAKET
  • Satış Fiyatı :
  • 11,50TL
Ürün notu
facebook share
39131500
Marka :Duracell
MSM

Ürün Açıklaması

 Duracell Plus İnce Kalem Pil 4'lü , daha fazla enerji, daha fazla verim ve daha fazla güç sunar. 1.5 V gücündeki Duracell Plus İnce Kalem Pil, AAA sınıfındadır. Karbon pillere göre 10 kat daha uzun süre kullanım ömrüne sahiptir. Ürün içeriğinde 4 adet, çevre dostu ince kalem pil bulunmaktadır.


Günlük enerji ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlanmış olan Duracell alkalin pil , uzun kullanım ömrüne sahiptir ve ihtiyaç duyduğunuz yerde ve zamanda size daha fazla enerji sağlar. Oyuncaklar, uzaktan kumandalar, el fenerleri, radyolar vs. için idealdir.


Pilleri hiçbir şekilde deforme etmeyin veya sökmeye kalkmayın. Kullanılmış pilleri çöpe atmayınız. Elektronik cihazların ve pillerin geri dönüştürülme ünitelerine bırakabilirsiniz.


Duracell alkalin pil üretim tesisleri, yüksek geri dönüştürüm oranları ve en düşük CO2 emisyonlarıyla, yüksek enerji verimliliğine sahip tesislerden biridir. Duracell,  cıva, kadmiyum ve kurşun içermeyen alkalin piller üretmektedir.

 Biyoçözünür  ve yenilenebilir ambalaj malzemeleri  maksimum seviyede kullanılmaktadır. Alkalin pillerin yüzde 85’ten fazlası yüzde 100 geri dönüştürülmüş kartonla paketlenmekte ve dış kutuların da yüzde 96’dan fazlası yüzde 100 geri dönüştürülmüş kartondan üretilmektedir.


Çevre dostu Duracell Plus ince kalem pilleri, Migros Sanal Market’in, Pil  reyonundan satın alabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünü tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile  gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

MSM
DURACELL ALKALİN AAA İNCE KALEM PİL 4'LÜ PAKET
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM