yükleniyor

DURACELL TURBO MAX ALKALİN AAA İNCE KALEM PİL 4'LU PAKET

MSMDURACELL TURBO MAX ALKALİN AAA İNCE KALEM PİL 4'LU PAKET
  • Satış Fiyatı :
  • 14,90TL
Ürün notu
facebook share
39131510
Marka :Duracell
MSM

Ürün Açıklaması

 Duracell Plus Yeni AAA İnce Kalem Pil 4'lü  teknolojisi daha fazla enerji, daha fazla verim ve daha fazla güç sunar. Her pilde 1.5 V  enerji mevcuttur. Power Check teknolojisi sadece Duracell Ultra ’ya özgü bir özelliktir. Power Check özelliği ile pilin durumunu gözlemleyebilirsiniz. Pillerin yanında ve alt kenarında bulunan iki noktaya aynı anda 10 saniye süreyle basıldığında pil üzerindeki göstergeden pilin kalan gücü  görülmektedir. 
 

 
 

 AAA sınıfındaki Duracell Plus, karbon pillere göre 10 kat daha uzun süre kullanım ömrüne sahiptir. Çevre dostudur.


Günlük enerji ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlanmış olan Duracell Plus Kalem pil, uzun kullanım ömrüne sahiptir ve ihtiyaç duyduğunuz yerde ve zamanda size daha fazla enerji sağlar. Oyuncaklar, uzaktan kumandalar, el fenerleri, radyolar vs. için idealdir.


Pilleri hiçbir şekilde deforme etmeyin veya sökmeye kalkmayın. Kullanılmış pilleri çöpe atmayın. Elektronik cihazları ve pilleri, kendilerine özel geri dönüştürülme ünitelerine bırakabilirsiniz.


Duracell alkalin pil üretim tesisleri, yüksek geri dönüştürüm oranları ve en düşük CO2 emisyonlarıyla, yüksek enerji verimliliğine sahip tesislerden biridir. Duracell,  cıva, kadmiyum ve kurşun içermeyen alkalin piller üretmektedir.

 Biyoçözünür  ve yenilenebilir ambalaj malzemeleri  maksimum seviyede kullanılmaktadır. Alkalin pillerin yüzde 85’ten fazlası yüzde 100 geri dönüştürülmüş kartonla paketlenmekte ve dış kutuların da yüzde 96’dan fazlası yüzde 100 geri dönüştürülmüş kartondan üretilmektedir.


Bu ürünü, Migros Sanal Market’in, Pil  reyonundan satın alabilirsiniz.


Duracell Plus Yeni AAA İnce Kalem Pil 4'lü ürününü, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

Fotoğraf makinesi gibi yüksek enerji gerektiren cihazlar için AA Turbo Kalem Pil.
MSM
DURACELL TURBO MAX ALKALİN AAA İNCE KALEM PİL 4'LU PAKET
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM