yükleniyor

ORAL-B 3 ETKİ MAXI CLEAN DİŞ FIRÇASI 40 ORTA( 1+1 PAKET )

MSMORAL-B 3 ETKİ MAXI CLEAN DİŞ FIRÇASI 40 ORTA( 1+1 PAKET )
  • Satış Fiyatı :
  • 3,45TL
Ürün notu
facebook share
34040352
Marka :Oral-B
MSM

Ürün Açıklaması

 Oral-B Pro-Expert Antibakteriyel Diş Fırçası 40 Orta İkili Paket  hassas dişleri olanlar için özel olarak tasarlanmış yumuşak kıl yapısına sahip diş fırçasıdır. Oral-B diş fırçası, yuvarlak uçlu kılları ile diş etini tahriş etmeden temizler. Yuvarlak başlığı diş etine uyumludur. Küçük başlığı sayesinde ulaşılması en zor olan dar alanlara bile kolay erişim sağlar. Orta yumuşaklıkta oluşu ile diş etine zarar vermez.


Kullandığınız diş fırçasının temiz ve bakterilerden arınmış olması  ağız sağlığı  için oldukça önemlidir. Eğer seyahat ediyorsanız diş fırçanızı uygun bir kabın içerisinde kapalı olarak tutmalısınız. Fakat kapalı kutu ev gibi nem üretebilecek ortamlarda uygun değildir. Evde diş fırçalarınızı uygun bir bardak ya da diş fırçalığında tutmalısınız. Yüksek sıcaklık üreterek diş fırçasının kıllarına zarar verebilecek olan mikrodalga fırın ya da bulaşık makinesinde diş fırçalarını yıkamayın.

Bu ürüne Migros Sanal Market'in  Diş Fırçaları, İpler  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

 

MSM

Ürün Detay

"Oral-B Pro-Expert Antibacterial fırça,Gümüş İyon teknolojisiyle kılları etkileyebilecek mikrobik gelişimi 3 aya kadar engellemeye yardımcı olur.Kıllar ağzınızdaki bakterileri öldürmez veya bakterilerin yol açabileceği sağlık problemlerinden sizi korumaz.Şimdi (2.si %50 indirimli) avantajlı paketiyle. Oral-B,Dünya'da diş hekimlerinin en çok önerdiği diş fırçası markası
MSM
ORAL-B 3 ETKİ MAXI CLEAN DİŞ FIRÇASI 40 ORTA( 1+1 PAKET )
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM