yükleniyor

PATTEX JAPON YAPIŞTIRICI 3 GR

MSMPATTEX JAPON YAPIŞTIRICI 3 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 3,90TL
Ürün notu
facebook share
44108060
Marka :Pattex
MSM

Ürün Açıklaması

 Pattex Japon Yapıştırıcı , çeşitli malzemeler için yüksek performans formülü ile anında yapıştırır.  Pattex Japon, plastik (PVC, ABS, polistren, polistrol), ahşap, metal, Çin porseleni, seramik, deri, kauçuk, mantar, mukavva vb. gözenekli ve gözenekli olmayan yüzeyleri yapıştırmak için kullanılır. Tek komponentli ve solvent içermeyen yapıştırıcı, çabuk kurur, saniyede yapıştırır. Isı direnci yüksektir, az bir miktar kullanılarak anında yapıştırır.

 Yapıştırılacak malzeme kuru, yağ ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Yapıştırılacak yüzeye Pattex Süper Japon damlatılır ve hemen preslenir. Presleme işlemine bir kaç saniye devam edilir ve yapışma sonuçlanır. Taşan kısımlar kurumadan etil asetat ile temizlenebilir. Çocukların erişebileceği yerlerden uzak tutulmalıdır.  Göz ve deri teması ndan kaçınılmalıdır. Gözle temas durumunda derhal bol su ile yıkanmalı ve doktora başvurulmalıdır. 

Çok küçük boşluklara bile nüfuz ederek anında yapışma sağlayan Japan yapıştırıya , Migros Sanal Market Nalburiye, Hırdavat  kategorisinden ulaşabilirsiniz. Ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz. 
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM