yükleniyor

PRITT MAGIC STİK 20 GR

MSMPRITT MAGIC STİK 20 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 10,90TL
Ürün notu
facebook share
37110966
Marka :Pritt
MSM

Ürün Açıklaması

 Pritt Magic Stick 20 gr.  Migros Sanal Market Kaplama Dosyalama  kategorisinde bulunmaktadır.

20 gr.'lık mum yapıştırıcı yı, kağıt, karton, fotoğraf  ve diğer materyaller için   kullanabilirsiniz. Alttan çevrilerek çıkan uç, yapıştırıcı maddeyi ortaya çıkartır. El işi çalışmaları nızda da kullanabilirsiniz. Solvent içermez.  Sürüldüğünde mavi görünür ancak kuruduğunda   renk kaybolur. Küçük boyutu sayesinde kolay kullanım sağlar.

Pritt stick yapıştırıcı, kullanıcının ürüne daha hakim olmasına ve yeterli miktarda kullanmasına olanak tanıyıp, fazla kullanımları engeller. Pritt Pen’in ucunda bulunan pürüzsüz kauçuk uç, yapıştırıcının düzgünce uygulanmasına yardımcı olur. Böylelikle yapıştırılacak yüzeye kolaylıkla sürülür. Yapıştırıcının sürülmesi sonrası pürüzsüzce kuruyarak kağıdı kesinlikle buruşturmaz, dalgalanmalar oluşmaz.

Migros kırtasiye ürünleri çocukların sağlığı düşünülerek raflardaki yerini almıştır. Çocuklara ter, tükürük, yolu ile bulaşabilecek ağır metallerin tayini için yapılan testlerden, alerjik reaksiyonlara neden olabilecek azo boyar maddeler testlerinden geçmiştir.

 Pritt yapıştırıcıyı; tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM