yükleniyor

HERO BABY SÜTLÜ İRMİK BAL TAHIL EK BESİN 480 GR

MSMHERO BABY SÜTLÜ İRMİK BAL TAHIL EK BESİN 480 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 14,20TL
Ürün notu
facebook share
05047527
Marka :Hero Baby
MSM

Ürün Açıklaması

Ek gıdalara başlamış bebekleri farklı lezzetlerle tanıştırmak üzere sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretilmiş  Ülker Baby Süt İrmik Bal Tahıl Ek Besin 500 gr . ürününü Migros Sanal Market'in  Hazır Çocuk Yemekleri  bölümünden edinebilirsiniz. 


İçerisinde, bebeklerin gün içerisinde alması gereken besinlerin önemli bir kısmı yer alır.  8 çeşit tahıl, irmik, bal, tahıl  sayesinde bebeğinizi hem vitamin açısından zengin öğelerle besler, hem de tahılın doyuruculuğu sayesinde uzun süre tok tutar. Paketli kaşık mamasını dışarıda da yanınızda taşıyabilir, pratik bir şekilde bebeğinizi besleyebilirsiniz. Bu ürün  6. aydan  itibaren bebeklere kullanılabilir.


Kaşık mamalarının içerikleri bebeklerin ayına, gelişen besin ihtiyaçlarına ve artan enerjilerine göre üretilmiştir. Bu nedenle bebeğinizin yaş grubuna uygun mamayı kullanmaya özen göstermelisiniz. Ülker Hero Baby Süt İrmik Bal Tahıl Mama’sını  tek tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Bu Fırsat Kaçmaz !
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM