yükleniyor

BONNIE KURU YAVRU KÖPEK MAMASI 2,5 KG

MSMBONNIE KURU YAVRU KÖPEK MAMASI 2,5 KG
  • Satış Fiyatı :
  • 35,90TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 17,95TL
21.09.2017 - 04.10.2017  arasında geçerli fiyattır.)
Ürün notu
facebook share
09078131
Marka :Bonnie
MSM

Ürün Açıklaması

 Bonnie Kuru Yavru Köpek Maması 2.5 Kg.  yavru köpekleriniz için özel olarak üretilmiş lezzetli bir mamadır. Bonnie Kuru Yavru Köpek Maması, yavru köpeklerin enerji ihtiyaçlarının karşılanması temel alınarak, protein ve karbonhidrat açısından zengin olarak üretilmiştir. Kolay sindirilebilen kaliteli hayvansal proteinler içerir.
Hücreleri besleyen, hareketliliğini düzenleyen, kolon sağlığını koruyan ve dışkıya kıvam veren özel lifler bulundurmaktadır. İçeriğindeki vitaminler vücudun doğal savunma sistemini uyararak bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Mineraller ise gelişmekte olan küçük dostunuzun iskelet ve dişlerinin yapısına katılır. Uygun miktarda kullanılmış olan kalsiyum ve fosfor da köpeklerinizin kemiklerinin gelişimi ve kuvvetlenmesi açısından yardımcı olur.

Köpek eğitiminde sabır ve ilgi çok önemlidir. Eğitimin küçük yaşlarda verilmeye başlanması da dikkat edilmesi gereken noktalardandır. Yavru köpeğinize sabır ile vereceğiniz eğitim, küçük dostunuzla aranızdaki bağın gelişmesinde yardımcı olur.
Genel olarak köpek eğitiminde ödüllendirme ve cesaretlendirme en sık kullanılan yöntemlerdir.

Bonnie Kuru Yavru Köpek Maması'nı Migros Sanal Market'inKöpek Mamaları reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM