yükleniyor

BONNIE KUZU ETLİ VE PİRİNÇ KURU KÖPEK MAMASI 2,5 KG

MSMBONNIE KUZU ETLİ VE PİRİNÇ KURU KÖPEK MAMASI 2,5 KG
  • Satış Fiyatı :
  • 35,90TL
Ürün notu
facebook share
09078130
Marka :Bonnie
MSM

Ürün Açıklaması

 Bonnie Kuzu Etli ve Pirinçli Kuru Köpek Maması 2.5 Kg.  doğal ürünler kullanılarak üretilmiştir. Köpek dostlarınızın günlük beslenme ihtiyaçlarını tam ve dengeli bir şekilde karşılamak üzere geliştirilmiştir. İçeriğindeki kolayca sindirilebilen, lezzetli, taze kuzu eti  köpeğinizin protein ihtiyacını karşılar. Yine içeriğinde bulunan beyaz pirinç ise enerji verir. Uygun miktarda omega 3 ve 6 içerdiği için yetişkin köpeklerin deri ve tüy sağlığını korumak, doğal iyileşme süresini hızlandırmak için farklı bir beslenme imkanı sunar. Boşaltım sisteminin sağlığını koruyarak, hareketini düzenleyen şeker pancarı lifleri, dışkıya kıvam verir ve ani mide boşalmalarını önler. Aynı zamanda besin maddelerinin emilimine yardımcı olur. Bakteri üremesine engel olan prebiyotikler sindirimi kolaylaştırır ve vitaminlerin emilimini arttırır. A vitamini ile beraber çinko ilavesi, derinin esnekliğini arttırır, canlılık verir.

Köpek eğitiminde sabır ve ilgi çok önemlidir. Eğitimin küçük yaşlarda verilmeye başlanması da dikkat edilmesi gereken noktalardandır. Yavru köpeğinize sabır ile vereceğiniz eğitim, küçük dostunuzla aranızdaki bağın gelişmesinde yardımcı olur.
Genel olarak köpek eğitiminde ödüllendirme ve cesaretlendirme en sık kullanılan yöntemlerdir.

Bonnie Kuzu Etli ve Pirinçli Kuru Köpek Maması'nı Migros Sanal Market'inKöpek Mamaları reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM