yükleniyor

WHISKAS POUCH BİFTEKLİ 100 GR

MSMWHISKAS POUCH BİFTEKLİ 100 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 3,50TL
Ürün notu
facebook share
09087136
Marka :Whiskas
MSM

Ürün Açıklaması

 Whiskas Pouch Biftekli dayanılmaz lezzetleri bir araya getirerek kedilere bayılacakları bir ziyafet sunuyor! Kedilerin doyasıya et tadı alabilmesi için üretilmiş Whiskas Pouch Biftekli, aynı zamanda besleyici özelliği ile küçük dostlarınız için ideal bir alternatif oluşturuyor. Günde 2 Whiskas  tek kullanımlık poşet mama 4 kg. ağırlığındaki ortalama bir kedinin günlük su ihtiyacının %73'ünü karşılar.

Whiskas tariflerinde kaliteli et, sebze ve balıklar bulunuyor. Nefis Whiskas jölesi  sayesinde tadı da kedilerin damak tadına uyuyor! Kediler her gün aynı şeyi yemeyi sevmediği için çeşitlilik yaratacak bu ürünlerden faydalanabilirsiniz.

Eğer kedinizin oyun oynarken ellerinizi ısırma alışkanlığı varsa, her ısırdığında onunla oyun oynamayı bırakarak onu eğitebilirsiniz. Kediniz sizi kızgınlık ile ısırıyorsa, ona sert tepkiler göstermeniz onu daha da kızdıracaktır ve o da saldırmaya devam edecektir. Oyun amaçlı ısırıyorsa ve sert tepki verdiyseniz, sizin oyunu devam ettirdiğinizi düşünecek ve yine ısırmaya devam edecektir. Halbuki, kediniz ellerinizi ısırdığı zaman onunla ilgilenmiyor görünürseniz bu huyundan zamanla vazgeçecektir.

Whiskas Pouch Biftekli kedi mamasını, Migros Sanal Market'in  Kedi Mamaları  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

WHİSKAS POŞET MAMA BİFTEKLİ CUTS 85GR Sadece kediler sevdiği için değil, aynı zamanda mükemmel bir doğal protein, vitamin ve mineral kaynağı oldukları için tariflerimize kaliteli et ve balıkları koyuyoruz; hele bir de leziz jölemiz içinde pişirdiğimizde, tadı da enfes oluyor! Ayrıca, her gün aynı şeyi yemeyi sevmediği için, Whiskas®’ın kedinizin daha fazlası için geri dönmesini sağlayan ürün çeşidi sunmasını sağlıyoruz. Kediler çeşit sever! Whiskas yaş mama çeşitleri kedinizi mutlu eder! Whiskas tek kullanımlık yaş mama, kedilerin günlük su ihtiyacının önemli bir bölümünü karşılar. Günde 2 Whiskas tek kullanımlık poşet mama 4 kg ağırlığındaki ortalama bir kedinin günlük su ihtiyacının %73'ünü karşılar.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM