yükleniyor

VACUVIN ŞARAP SETİ

MSMVACUVIN ŞARAP SETİ
  • Satış Fiyatı :
  • 28,00TL
Ürün notu
facebook share
32058026
Marka :Vacuvin
MSM

Ürün Açıklaması

 Vacu Vin Şarap Seti iki adet tıpa, bir adet şarap pompası, bir adet hızlı şarap soğutucu, bir adet tirbüşon ve daha rahat şarap sunumu yapabilmeniz için bir adet ağızlık içerir.

Şarap keyfinin daha uzun sürebilmesi için, şarabın tazeliğini açıldıktan sonra da korumaya yarayan şarap pompası, doğru kullanıldığı sürece oksidasyon sürecini durdurur. Elde yıkanabilir bir ürün olan Vacu Vin Şarap Pompası  ve tıpa çok defa kullanım için uygundur. Şarabın hava almasını egeller. Yüksek kalitede üretilmiştir.

Özellikle yaz aylarında içecek servisi yapmadan önce, içeceği koyacağınız sürahiyi ve bardakları da buz dolabında bekletmek, misafirleriniz için daha serinletici bir ikramda bulunmanızı sağlayacaktır. Bu süreyi kısa tutmakta fayda var çünkü cam sürahiler ve bardaklar uzun süre dolapta kaldığında çatlayabilir.

Migros Sanal Market'in  Plastik Ev Aletleri  reyonundan edinebileceğiniz Vacu Vin Şarap Setinitek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM