yükleniyor

PRIMA 4+ BEDEN AKTİF BEBEK BEZİ BEBEK MAXI PLUS EKONOMİK 42 ADET 9-16 KG

MSMPRIMA 4+ BEDEN AKTİF BEBEK BEZİ BEBEK MAXI PLUS EKONOMİK 42 ADET 9-16 KG
  • Satış Fiyatı :
  • 29,90TL
Ürün notu
facebook share
31108076
Marka :Prima
MSM

Ürün Açıklaması

Prima Bebek Bezi  hareketli, aktif bebekler  için uygun bir ürün olup  yumuşak ve esnek yan bantları  sayesinde bebeğinizin bez bölgesinin hava almasını sağlar. Kuruluk özelliği sayesinde bebeğinizin bezliyken rahat hareket etmesini sağlar ve sızdırma gibi kazalar önlenir. 


Prima Bebek Bezi Aktif Bebek Maxi Plus Mega Paket ürününü Migros Sanal Market'in  Bezler  reyonundan satın alabilir, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartıyla  gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

Tahrişe karşı daha iyisi yok,hareket özgürlüğü çok! Ekstra Kuruluk tabakası sayesinde ıslaklığı 12 saate kadar hapseder. Bebeğiniz gün içinde yeni yüzler, yeni insanlar tanır. Ancak bu yüzlerin hafızasına yerleşmesi ve kendisi ile çevresindekiler arasında bir bağ kurulması gece uykusu sırasında gerçekleşir. Bu nedenle bebeğinizin deliksiz ve rahat bir uyku uyuması çok önemlidir. Prima aktif bebek içerdiği Ekstra Kuruluk tabakası sayesinde ıslaklığı 12 saate kadar hapseder, bebeğinizin altını kuru tutar. Mükemmel kuruluk sayesinde Mükemmel Uyku uyuyan bebeğiniz kalabalıklaşan dünyasına ve yeni dostlarına hızla uyum sağlar.
MSM
PRIMA 4+ BEDEN AKTİF BEBEK BEZİ BEBEK MAXI PLUS EKONOMİK 42 ADET 9-16 KG
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM