yükleniyor

PRIMA 2 BEDEN BEBEK BEZİ AKTİF BEBEK MINI EKONOMİK PAKET 3-6 KG 78 ADET

MSMPRIMA 2 BEDEN BEBEK BEZİ AKTİF BEBEK MINI EKONOMİK PAKET 3-6 KG 78 ADET
  • Satış Fiyatı :
  • 29,90TL
Ürün notu
facebook share
31108073
Marka :Prima
MSM

Ürün Açıklaması

Bebeklerin mutluluğu ve sağlığı için en önemli bebek bakım malzemelerinden biri olan  bebek bezlerinin  seçimi ve kullanımı son derece önemlidir. Dermatolojik olarak test edilmiş olan Prima Bebek Bezi  hareketli ,  aktif bebekler  için uygun bir ürün olup  yumuşak ve esnek yan bantları  sayesinde bebeğinizin bez bölgesinin hava almasını sağlar. Cildin   pH seviyesini dengeleyen özel Prima losyonuna sahiptir. Kuruluk özelliği sayesinde bebeğinizin bezliyken rahat hareket etmesini sağlar ve sızdırma gibi kazalar önlenir. 


Prima Bebek Bezi Yeni Bebek Mini Jumbo Paket ürününü Migros Sanal Market'in  Bezler  reyonundan satın alabilir, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartıyla  gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

Tahrişe karşı daha iyisi yok,hareket özgürlüğü çok! Süper emici yapısıyla bebeğinizin hassas cildini korur. Prima Yeni Bebek Yenidoğan bebek bezleri yenilenen bantları sayesinde bebeğiniz ne kadar küçük olursa olsun onu güvenli bir şekilde kavrar. Yan taraftaki esnek bantları sayesinde tam da yeni doğanlara uygun olarak tasarlanmıştır. Böylece bebeğiniz güvenli bir şekilde yeni dünyayı deneyimlemiş olur. Esnek kenarları ve bantlarıyla bebeğinizin bel kısmını sarıp rahat ve güvenli olmasını sağlar. Prima Yeni Bebek Yenidoğan bebek bezleri süper emici yapısıyla bebeğinizin hassas cildini korur . Pamuksu yapısı, hava alan özelliği ve ekstra yumuşak dış kısmı ile bebeğinizin cildine rahatlık verir.
MSM
PRIMA 2 BEDEN BEBEK BEZİ AKTİF BEBEK MINI EKONOMİK PAKET 3-6 KG 78 ADET
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM