yükleniyor

PRIMA 4 BEDEN BEBEK BEZİ AKTİF BEBEK MAXI EKONOMİK 45 ADET 7-14 KG

MSMPRIMA 4 BEDEN BEBEK BEZİ AKTİF BEBEK MAXI EKONOMİK 45 ADET 7-14 KG
  • Satış Fiyatı :
  • 29,90TL
Ürün notu
facebook share
31108075
Marka :Prima
MSM

Ürün Açıklaması

 Prima Mega Paket Maxi,  bebeğinize esnek yan bantları  sayesinde hareket özgürlüğü tanır. Ekstra kuruluk tabakası  ile 12 saate kadar sıvıyı hapseder ve bebeğinizin rahat, kuru bir gece uykusu geçirmesini sağlar. Bebeklerin bez bölgesi  oldukça hassastır ve mikroplara açıktır. Bakteriler nemli bölgelerde ortaya çıkar. Prima Bebek Bezinin sağladığı kuruluk ve emiş gücü  sayesinde bebeğiniz pişik, tahriş, kızarıklık ve bakterilerden uzak durur. Bebeklerin hassas cildinin    pH  seviyesiyle uyum sağlar. Bu ürün  aktif, hareketli bebekler için uygundur.


Çocukların sosyal gelişiminde en önemli basamaklardan biri de tuvalet eğitimidir.  Her çocuğun tuvalet eğitimine başlama yaşı farklılık gösterir. Bazıları 18-24 ay arası hazır olurken bazı çocuklar 30 ay civarı hazır olabilirler. Tuvalet eğitimine kadar geçen bu uzun süreyi bebeğiniz için sağlık ve hijyen açısından en uygun bebek bezleriyle geçirmek gerekir. 


Prima Mega Paket Maxi Bebek Bezi'ni, Migros Sanal Market'in  Bebek Bezleri  bölümünde bulabilir, bu ürünü tek tıkla sipariş verebilir ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartıyla  gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

Tahrişe karşı daha iyisi yok,hareket özgürlüğü çok! Ekstra Kuruluk tabakası sayesinde ıslaklığı 12 saate kadar hapseder. Bebeğiniz gün içinde yeni yüzler, yeni insanlar tanır. Ancak bu yüzlerin hafızasına yerleşmesi ve kendisi ile çevresindekiler arasında bir bağ kurulması gece uykusu sırasında gerçekleşir. Bu nedenle bebeğinizin deliksiz ve rahat bir uyku uyuması çok önemlidir. Prima aktif bebek içerdiği Ekstra Kuruluk tabakası sayesinde ıslaklığı 12 saate kadar hapseder, bebeğinizin altını kuru tutar. Mükemmel kuruluk sayesinde Mükemmel Uyku uyuyan bebeğiniz kalabalıklaşan dünyasına ve yeni dostlarına hızla uyum sağlar.
MSM
PRIMA 4 BEDEN BEBEK BEZİ AKTİF BEBEK MAXI EKONOMİK 45 ADET 7-14 KG
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM