yükleniyor

CANPED MESANE PEDİ ORTA BOY 12 ADET

MSMCANPED MESANE PEDİ ORTA BOY 12 ADET
  • Satış Fiyatı :
  • 11,95TL
Ürün notu
facebook share
31108086
Marka :Canped
MSM

Ürün Açıklaması

 Canped Mesane Pedi, idrar inkontinansı yaşayan kişilerin sosyal yaşamlarında çok daha güvenli ve rahat hissetmesini sağlar. Özellikle stres, taşma ve miks inkontinanslarında ( idrar kaçırma ) kullanılmaktadır. Orta boy paket içinde 12 adet Mesane Pedi bulunmaktadır.

İçeriğindeki özel emici tanecikleri ile, hijyenik pedlere  göre çok daha fazla emme kapasitesine sahiptir. İdrarın rahatlıkla emilerek jel haline gelmesini sağlayarak, bakteri oluşumunu ve istenmeyen kokuları engeller. Geniş yapışkan şerit çamaşırı sıkıca tutar, kaymayı önler. Kenar lastikleri anatomik şekli kazandırır ve sızmalara karşı korur.

 Bulaşıcı hastalıkların  yüzde 80’i ufak bir temas ile diğer kişilere geçer. Bu nedenle hastalık dönemlerinde hijyen kurallarına çok önem verilmeli, koruyucu ürünler mutlaka kullanılmalıdır.

Migros Sanal Market Hasta Bakım Ürünleri  kategorisinden ulaşabileceğiniz ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM