yükleniyor

FIRE-X IPX3 İNFRARED AYAK HEDİYELİ - BLA142

MSMFIRE-X IPX3 İNFRARED AYAK HEDİYELİ - BLA142
  • Satış Fiyatı :
  • 65,00TL
Ürün notu
facebook share
39150200
Marka :Fire-x
MSM

Ürün Açıklaması

 Fire-X IpX3 Infrared Ayak Hediyeli- BLA142 , hızlı ve pratik bir şekilde ısınmanızı sağlar. IPX-3 infrared ısıtıcı, su girişine karşı koruması seviyesinde açık alanlarda kullanılabilir. Hassas bimetal termostata sahip ısıtıcıyı uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Açıldığında hemen ısıtmaya başlayan ısıtıcıyı, istediğiniz kademede kullanabilirsiniz.

2600 Watt gücündeki Fire-X Infrared ısıtıcı, alüminyum kasaya sahiptir. Düşük enerji sarfiyatı ile kullanıcı dostudur. Kompakt tasarımı sayesinde kolayca taşınabilir. Fire-X ısıtıcı ile uyumlu ayaklık da bulunmaktadır. Ayaklık ile ısıtıcıyı yükseltebilirsiniz. Bu sayede ısı oda içerisinde daha iyi yayılabilir.

Fire-X Infrared Isıtıcıyı Migros Sanal Market’in Isıtma, Soğutma reyonundan satın alabilir,   tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile  gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

IPX-3 su girişine karşı koruması seviyesinde açık alanlarda kullanabilme Hassas bimetal termostat Homojen Radyant ısı Alüminyum gövde 2600 Watt Düşük enerji sarfiyatı
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM