yükleniyor

ORKID GÜNLÜK PED NORMAL EKONOMİK PAKET 40 PED

MSMORKID GÜNLÜK PED NORMAL EKONOMİK PAKET 40 PED
  • Satış Fiyatı :
  • 7,90TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
31112020
Marka :Orkid
MSM

Ürün Açıklaması

 Orkid Günlük Hijyenik Ped, regl dönemi dışındaki günlerinizde güveni ve konforu yaşatır. Nefes alan yüzeyi ile  sağlıklı ve hijyenik olan Orkid Günlük Ped, nem oluşumunu engeller. İstenmeyen kokuları  hapseder. Özel pamuksu üst yüzeyi ile çamaşırınızı korur ve çamaşır yumuşaklığı sağlar. 

Günlük Orkid koruması ile 12 saate kadar kuru ve temiz hissedebilirsiniz. Yaprak kadar ince olan Orkid Günlük Hijyenik Ped her gün yeni bir iç çamaşırı ferahlığı sunar.

 Enfeksiyonlar, jinekolojik problemler, yanlış bilgiler ve hatta sızıntılar hijyen sorunları  yaşamanıza sebep olabilir. Eğer ihtiyacınıza göre pedinizi sık sık değiştirir ve kendinizi rahatsız hissettiğiniz zaman banyo yaparsanız hijyenik açıdan bir sıkıntı yaşamazsınız.

Rahatlığı ve korumayı bir arada sunan Orkid Günlük Ped'e Migros Sanal Market Hijyenik Pedler kategorisinden ulaşabilirsiniz. Ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

Orkid Günlük ile regl dönemi dışındaki günlerinizde kendinizi güvende hissedersiniz.Orkid Günlük Bakım Pedleri,nefes alan yüzeyi ile nem oluşumunu engeller,özel tabakası sayesinde istenmeyen kokuları içine hapsetmeye yardımcı olur.Özel pamuksu üst yüzeyi ile size iç çamaşırınızın yumuşaklığını sağlayan Orkid Günlük bakım pedleri,geniş yapışkan yüzeyi ile iç çamaşırınızı boydan boya kaplar ve böylece sizinle birlikte hareket eder.Normal boyda,40'lı paketlerde.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM