yükleniyor

BİNGO FRESH LOVELY 2,5 L

MSMBİNGO FRESH LOVELY 2,5 L
  • Satış Fiyatı :
  • 6,95TL
Ürün notu
facebook share
30719557
Marka :Bingo
MSM

Ürün Açıklaması

Evinizin her köşesi için etkili çözümler sunan Bingo ailesinin ürünü  Bingo Fresh Lovely Yüzey Temizleyici , şık ambalajının yanı sıra parfüm etkisi ile de temiz ve ferah mekanlara imza atar. Evinizde, her an gerçek parfüm esintisini yaşatan Bingo Yüzey Temizleyici, yarattığı ferah atmosferin yanı sıra güçlü bir dezenfekte edicidir. Uyguladığınız yüzeylerde iz bırakmadan ışıl ışıl parlaklık sağlar. Dokunduğu her kareyi etkili bir şekilde temizleyen ve güçlü performans veren Bingo Fresh Lovely'yi fayans, parke, marley ve ahşap yüzeylerde güvenle kullanabilirsiniz. Durulama gerektirmez.


Mis gibi evler, ofisler, temizliği keyfe dönüştürecek Bingo Fresh ile mümkün. Formülünde hoş kokular barındıran bu ürün, yaşadığınız mekanlara temizlik ve ferahlık getirecek.


Kullandığınız temizlik malzemelerinin ambalajlarının kapağını açık bırakmamaya özen göstermemelisiniz. Bu, hem  çocukların güvenliği  açısından önemlidir hem de açıkta bırakılan temizlik ürünleri zamanla özelliklerini kaybedebilir.


Migros Sanal Market  Yüzey Temizleyiciler  reyonunda yer alan ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM